Par Lassa

LASSA riepu ražošanas ideja radās jau 1974.gadā un nesen  kompānija nosvinēja  savu 40 gadu jubileju kopš darbojas riepu ražošanas biznesā, un ir Turcijas vadošais riepu zīmols. Laika gaitā Lassa koncerns apvienojās ar japāņu milzi Bridgestone Corporation un  kļuva par tā partneri kopuzņēmumā. Šodien riepas tiek ražotas pēc BRISA jaunākajām tehnoloģijām, kas arvien tiek uzlabotas ņemot vērā uzņēmuma ilgo pieredzi. 

Lassa riepas ir sertificētas Vācijas sertifikācijas institūcijā TÜV SÜD! (visus sertifikātus var redzēt sadaļā SERTIFIKĀTI).


LASSA ir oficiālais FC BARCELONA sponsors:Nesen Lassa ir uzsākusi  vienu no pēdējā laika spēcīgākajām reklāmas kampaņām – kļuvusi par sponsoru FC BARCELONA, un tajā piedalās vairākas šī kluba zvaigznes: Messi, Arda Turan, Žerārs Pikē, Luis Suárez, Neimars Jr, Ivan Rakitic, tāpat arī basketbola un handbola komandu kapteiņi Juan Carlos Navarro un Viktors Tomás, kas tiek atspoguļots globālajā televīzijā, medijos, internetā.

Jaunākās kampaņas, kuras sauklis " the tyre that never tires" (riepa, kas nekad nenogurst), mērķis ir izcelt īstenās vērtības un īpaši novērtēt pūles un atdevi, ko FC BARCELONA spēlētāji tāpat kā zīmols LASSA velta tam, lai sasniegtu maksimāli labākus panākumus, un - varētu piedāvāt prasīgiem patērētājiem maksimāli kvalitatīvas, izturīgas un drošas riepas dažādām vajadzībām, ceļa virsmām un laika apstākļiem.

BRISA starptautiskās tirdzniecības un mārketinga direktors Halit Sensoy uzsver: “LASSA ir apņēmusies ražot iespējami augstākās kvalitātes riepas, kas spēs nodrošināt izturību un drošību uz visa veida ceļiem visos pasaules reģionos un visos gadalaikos. To pašu var teikt par FC BARCELONA zvaigznēm – viņu mērķis ir būt vislabākajiem!”