Par Lassa

Lassa ir uzņēmumam BRISA (Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading Inc.) piederošs zīmols. Savukārt BRISA ir izveidots, apvienojot spēkus Japānas korporācijai Bridgestone un Turcijas Sabianci Group. Uzņēmums ir dibināts 1974. gadā, savukārt ar Lassa zīmolu riepas tiek ražotas kopš 1978. gada.PieredzeSabanci Group holdings darbojas jau kopš 1925. gada un ietver sevī lielu skaitu plaša spektra ražošanas un finanšu nozares uzņēmumu. Izmantojot Bridgestone un Lassa zīmolus, Brisa ražo aptuveni 1800 modeļu riepas pasažieru un apvidus automašīnām, kravas transportam un speciālajai tehnikai.

KvalitāteLassa riepas tiek izstrādātas sadarbībā ar Bridgestone speciālistiem, un izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj sasniegt augstu kvalitātes un veiktspējas līmeni. Lassa ir piešķirti daudzi apbalvojumi un starptautiskie sertifikāti, arī Eiropas Savienībā un Amerikā. Vairāki modeļi ir saņēmuši neatkarīgās Vācijas produktu testēšanas organizācijas TÜV sertifikāciju.

RažošanaLassa riepas tiek ražotas milzīgā rūpniecības kompleksā Turcijā, kura platība ir 361 tūkstoši kvadrātmetru. Vēlāk tās tiek izplatītas 65 pasaules valstīs. Oficiālais Lassa pārstāvis Baltijas valstīs ir SIA Latakko – viens no šī reģiona lielākajiem auto nozares uzņēmumiem ar 25 gadu pieredzi.

Sabiedriskā darbībaUzņēmums Bridgestone Sabanci Tyre Manufacturing and Trading aktīvi atbalsta dažādas sportiskas aktivitātes. Piemēram, LASSA drifta komandu un vairākus individuālo sporta veidu pārstāvjus, kā arī piedalās sociālās aktivitātēs.


Video