Garantija

Trīskārša pircēju interešu aizsardzība6 mēnešu aizsardzība pret mehāniskiem bojājumiem. Ja riepa tiek bojāta to ekspluatācijas laikā ārēju apstākļu iedarbības rezultātā, un bojājums nav saistīts ar ražošanas brāķi, riepa bez maksas tiek aizvietota pret jaunu analoģisku riepu. Ja maiņa nav iespējama, lietotājam tiek kompensēta riepas pirkšanas cena.

  15 dienu apmierinātības garantija. Ja lietotājs konstatē, ka riepas neatbilst viņa prasībām (nav komfortablas, nav pietiekami labi vadāmas, vai arī tām nepiemīt kādas citas svarīgas īpašības), viņam ir tiesības tās (4 riepu komplektu) apmainīt pret līdzvērtīgas specifikācijas riepām. Servisa izdevumus un ri cenu starpību sedz lietotājs.

2 gadu aizsardzība pret ražošanas defektiem. Gadījumā, ja tiek konstatēts ražotāja brāķis, riepas tiek mainītas, vai arī tiek izmaksāta kompensācija. Uz ražošanas brāķa garantiju attiecas visi vispārpieņemtās garantijas nosacījumi.


Iepazīties ar pilnu Paplašinātās riepu garantijas noteikumu aprakstu un reģistrēties dalībai tajā iespējams mājas lapā riepu-garantija.lv

Ne visi no konkrētā zīmola izplatītājiem piedāvā Paplašināto garantiju. Par Paplašinātās garantijas pieejamību vaicājiet pārdevējiem tirdzniecības vietās!